PORADNIK REMONTOWY


Nowy cykl filmów instruktażowych DIY

 

 

 

PORADNIK REMONTOWY

Nowy cykl filmów instruktażowych DIY

 

2020-04-08

 

Drobne remonty i naprawy w domu nie zawsze wymagają wizyty fachowca. W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania od klientów, przygotowaliśmy cykl filmów instruktażowych dla majsterkowiczów pod tytułem „Poradnik Remontowy Knauf”, w których krok po kroku pokazujemy jak samodzielnie wykonać mały remont lub prostą naprawę.

Fachowe instruktaże
Instruktaże wideo prowadzi ekspert Knauf - Paweł Ruciński, który na co dzień pracuje w naszej firmie jako szkoleniowiec. Paweł uczy innych specjalistów oraz przeprowadza pokazy z zakresu produktów Knauf dla wykonawców. Tym razem wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, aby pokazać, że również amatorzy i majsterkowicze mogą samodzielnie wykonać mały remont, coś ulepszyć lub naprawić w swoim domu. Wystarczy odrobina chęci i zacięcia. 

W przystępnej formie
Filmy z cyklu „Poradnik Remontowy Knauf” są nakręcone w lekkiej i humorystycznej konwencji. Chcemy pokazać, że mały remont lub prosta naprawa nie muszą być takie straszne i skomplikowane, jak się powszechnie wydaje. Wyjaśniamy zagadnienia budowlane fachowo, ale w prosty i przystępny sposób. Pokazujemy każdy etap prac, krok po kroku. Podpowiadamy od czego zacząć, jakich narzędzi i produktów użyć, na co zwrócić uwagę w trakcie pracy.

Tematyka filmów dopasowana jest do potrzeb i poziomu wiedzy klientów DIY. Na początek udostępniamy 3 filmy – Jak naprawić pęknięcia w ścianie, Naprawa dziury w ścianie G-K oraz Naprawiamy zniszczony narożnik ściany. Co tydzień będziemy publikować kolejne tutoriale. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne dla wszystkich zapalonych majsterkowiczów, którzy chcą spróbować swoich sił i samodzielnie coś zrobić w swoim domu. 

Chcesz obejrzeć filmy? 

Kliknij i odwiedź stronę internetową PoradnikRemontowyKnauf.pl oraz nasz kanał Knauf Budowa i Remont w serwisie You Tube.