AQUAPANEL - Kreuj przestrzeń bez żadnych ograniczeń


Opis zalet i mozliwości systemów AQUAPANEL

ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE KNAUF

 
Rozwiązania podłogowe Knauf w technologii AQUAPANEL® zapewnią każdemu projektowi solidne i trwałe podstawy.  Niezależnie od intensywności użytkowania pomieszczeń mamy rozwiązanie, które wystarczy na długo i jest łatwe do zamontowania.

Jest to wybór systemu podłogowego, który jest praktyczny.  Jest to również pierwszy cementowy jastrych bez wody, co symbolizuje znaczny postęp w technologii suchych materiałów podłogowych, która stwarza dogodne warunki dla innowacji, wysokiej wydajności i łatwego montażu.


Najważniejsze zalety rozwiązań podłogowych Knauf

  • Rozwiązania podłogowe Knauf mogą być stosowane w połączeniu ze wszystkimi typami wykończeni.
  • Wodoodporne w 100%, dzięki czemu są idealne do wymagających zastosowań wewnętrznych (pomieszczenia wilgotne)
  • Dzięki sztywności i wytrzymałości może on łatwo przenosić duże obciążenia na rozległych powierzchniach w zastosowaniach takich jak podłogi w halach sportowych.
  • Idealny do prac remontowych tam, gdzie konieczne jest zastosowanie skutecznej izolacji akustycznej oraz lekki i łatwy w obsłudze system podłogowy.
  • Odpowiedni do stosowania w połączeniu z systemami ogrzewania podpodłogowego.

Innowacja bez ryzyka

Jest to system podłogowy zapewniający całkowity spokój i pewność , dzięki dokładnemu przebadaniu, wypróbowaniu i przetestowaniu. Przenosząc nawet ogromne obciążenia, zachowuje on wysokie parametry funkcjonalne.Innowacyjna rowkowana krawędź znacznie przyspiesza i ułatwia montaż w kombinacji ze ścianami zewnętrznymi Knauf i rozwiązaniami do pomieszczeń mokrych i wilgotnych.