Oferta Knauf dla Architektów


Poznaj korzyści pracy z Knauf

MYŚLIMY FUNKCJONALNIE
Misja Knauf to dostarczanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań dla budownictwa, które odpowiadają trendom w projektowaniu i potrzebom współczesnych ludzi. Nasza oferta obejmuje ponad 75 systemów do budowy i wykończenia wnętrz, dzięki temu możliwa jest realizacja niestandardowych i nowatorskich projektów architektonicznych. Współpracujemy z najlepszymi projektantami i słuchamy opinii rynku, dlatego wciąż poszerzamy zakres produktów i rozbudowujemy naszą ofertę. Produkty łączymy w kompletne systemy, które można wykorzystywać i modyfikować w zależności od wymagań danej inwestycji

STAWIAMY NA INNOWACJE
W Knauf wierzymy, że możemy wspólnie budować lepszy świat wokół nas, dlatego inwestujemy w innowacje. Nasze labolatoria badawcze w Polsce i na świecie stale pracują nad koncepcjami nowych produktów, testują nowe receptury i szukają bardziej efektywnych rozwiązań budowlanych. Zależy nam na kreowaniu nowych możliwości, które wyprzedzają konkurencyjne rozwiązania dostępne na rynku. Nowoczesne produkty pozwalają na realizację wizjonerskich projektów, które do tej pory były tylko marzeniem architektów i inwestorów. Duży nacisk kładziemy na podnoszenie jakości naszych produktów w zakresie ochrony przeciwpożarowej, akustyki i izolacyjności cieplnej. Nasze rozwiązania są tworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników budynków. 
                     
WSPÓLNIE SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU
Knauf to nie tylko dostawca materiałów budowlanych, ale także doświadczony partner inwestycyjny. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od doradztwa na etapie projektu przy wyborze rozwiązań, poprzez pomoc doradców technicznych w trakcie budowy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, służymy wsparciem i doświadczeniem wykwalifikowanej kadry pracowników. Chcemy, aby każdy projekt był naszym wspólnym sukcesem, z którego będziemy dumni.