Anhydrytowa wylewka podłogowa Knauf

Anhydrytowa wylewka podłogowa Knauf

NOWEJ GENERACJI MASA SZPACHLOWA DO AGREGATU

STWORZONA BY PRZYSPIESZYĆ TWOJĄ PRACĘ

Nakładasz gładź wałkiem lub agregatem? To świetnie, oznacza to, że czas i komfort pracy ma dla Ciebie wielkie znaczenie.  

Zatem wejdź na najwyższy bieg możliwości szpachlowania ścian i zrób to na maxa szybko i wygodnie dzięki naszej nowej masie Knauf Roll and Spray Max –  produktowi zaprojektowanemu do szybkiej i wygodnej pracy.

Co wyróżnia masę Knauf Roll and Spray?

Masa Knauf Roll and Spray to produkt, którego receptura powstała z myślą o nakładaniu natryskowym oraz ręcznym za pomocą wałka do gładzi.  Z powodzeniem można ją nakładać również ręcznie, np. w miejscach w których z jakichkolwiek powodów użycie,  agregatu lub wałka jest niemożliwe.  Taka receptura oznacza dla Ciebie – Wykonawco, cały wachlarz cech, których do tej pory nie doświadczyłeś z żadna inną masą.  Koniecznie zapoznaj się z nimi!!!

CECHY masY Knauf Roll and Spray

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

z masą ROLL&SPRAY znacznie przyspieszysz swoją pracę, idealna do aplikacji agregatem, wałkiem i ewentualnie ręcznie

ŁATWA
DO SZLIFOWANIA

Idealnie gładka powierzchnia po szlifowaniu. Można szlifować nawet do dwóch tygodni od nałożenia.

ZAWSZE DOSKONAŁE
WŁAŚCIWOŚCI APLIKACYJNE

bez konieczności rozcieńczania z wodą. Współpracuje ze wszystkimi maszynami do natrysku gładzi

IDEALNA NA CHROPOWATE
I NIERÓWNE PODŁOŻA

Masa posiada doskonałe właściwości wypełniające, dzięki grubość 5mm w pojedynczej warstwie i minimalnemu skurczowi po wyschnięciu, idealnie wypełnia chropowate i nierówne podłoża (np. tynki cementowo-wapienne), kratery oraz ubytki do 5 mm w podłożach mineralnych i betonowych.

WIELOFUNKCYJNE ZASTOSOWANIE
 

płyty GK, tynki, podłoża betonowe oraz remontowane stare powłoki (gładzie, farby itp.)

NIE ZAWIERA SZKODLIWYCH SUBSTANCJI

Masa szpachlowa Knauf Roll & Spray została wyróżniona prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem EMICODE® w najwyższej klasie EC1 PLUS, co oznacza że spełnia najbardziej surowe normy dla produktów niskoemisyjnych i nie zawiera związków rakotwórczych, mutagennych lub toksycznych dla rozrodczości. Nie musisz się obawiać, że podczas pracy wdychasz toksyczne substancje, niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Masa nie wpływa też negatywnie jakość powietrza w pomieszczeniach.

CECHY masY Knauf Roll and Spray

IDEALNA NA BETON

Świetnie kryje powierzchnie betonowe

Masa charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami kryjącymi i wypełniającymi na podłożach betonowych w porównaniu ze standardowymi gotowymi gładziami.

Kratery
nie mają szans

Bardzo dobrze wypełnia kratery w betonie, nie wypływając z nich i nie tworzy pęcherzy powietrza podczas szpachlowania. Przy trzeciej warstwie szpachli uzyskujemy gładkie powierzchnie.

Łatwe przygotowanie
powierzchni

Beton wymaga jedynie zagruntowania gruntem wodnym np. Knauf Universalgrund

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC MASĘ SZPACHLOWĄ Knauf Roll and Spray Max ?

Pewnie nie raz spotkałeś się z sytuacją, że nakładana przez Ciebie agregatem masa ubija się pod ciśnieniem, co powoduje zapchanie się maszyny i jej pracę z dużym obciążeniem. Z masą Roll&Spray Finish nie doświadczysz tego, mimo gęstej konsystencji, jej przepływ przez agregat będzie zawsze płynny i łatwy.

Masa nie ubija się
pod ciśnieniem

Nakładając naszą nową masę od razu poczujesz różnicy, po naciśnięciu spustu w pistolecie agregatu ujrzysz szeroki strumień dzięki któremu przyspieszysz swoją pracę, bo będzie w stanie pokryć większe powierzchnie w tym samym czasie.

Szeroki strumień natrysku

Lubisz nakładać masę w grubych warstwach?  Naszą masę możesz nakładać nawet do 5mm bez obawy o powstanie pęcherzy powietrza.  Masa doskonale się wygładza, nawet na trudnych, chropowatych powierzchniach.

Brak powstawania pęcherzyków powietrza

perfekcyjna
aplikacja agregatem

Dzięki dłuższemu procesowi wysychania 
czas nie ogranicza wykonawcy i pozwala
na swobodne wygładzenie ściany „na lustereczko”.

Knauf Super Finish to jedyna gładź,
którą można bez wysiłku uzyskać tak efektowny rezultat.

Masa stworzona do agregatu, specjalna receptura sprawia, że mimo gęstej konsystencji jest bardzo łatwy przepływ materiału.