Zobacz swój dom w wymarzonych kolorach

Nie wiesz, jakie kolory tynków wybrać na elewację swojego domu? Z aplikacją Knauf to proste jak nigdy wcześniej! Już dziś zaplanuj idealną kolorystykę w aplikacji Strefa Koloru Knauf.

Aplikacja to unikalne, intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które pomoże Ci wirtualnie dobrać kolory tynków i stworzyć najlepsze zestawienia barw. To nie wszystko! Aplikacja podpowie Ci również, jaki rodzaj tynku wybrać, jaką ilość kupić i wskaże najbliższy punkt sprzedaży. To co – do dzieła!

OTWÓRZ APLIKACJĘ

JAK DZIAŁA APLIKACJA?

DOSTĘPNA ON-LINE NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH

Nie musisz instalować jej na komputerze ani telefonie

Aplikacja do kolorowania budynków Knauf jest dostępna on-line na wszystkich urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach, obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Aplikacja działa jak standardowa strona internetowa – wystarczy wejść pod podany adres i można rozpocząć pracę w programie. Nie musisz pobierać aplikacji na swój komputer czy telefon, dzięki temu program nie zajmuje Ci miejsca na dysku. Wygodne, prawda?

JAK PRACOWAĆ W APLIKACJI?

TWÓRZ PROJEKTY

Skorzystaj z gotowej bazy lub wgraj zdjęcie swojego domu

Nie wiesz, jakie kolory pasują do projektu Twojego domu? Zrób zdjęcie i pokoloruj elewację w aplikacji. Zobaczysz, jak będzie wyglądał Twój dom w wybranych kolorach. Możesz przygotować kilka projektów, porównać je ze sobą i wybrać zestawienie odcieni, które najbardziej Ci się podoba.

Jeśli dopiero rozpocząłeś budowę, może skorzystać z bazy gotowych domów. Wybierz taki, który jest najbardziej zbliżony wizualnie do Twojego projektu – nowoczesny, klasyczny, ze skośnym lub płaskim dachem, jedno- lub dwukondygnacyjny i stwórz własny projekt elewacji.

WYBIERZ KOLORY TYNKÓW

Sprawdź, jak będą wyglądały na elewacji

Wybór kolorów na elewację to bardzo ważny etap budowy lub remontu domu. Elewacja jest wizytówką domu, a kolory tynków wpływają na to, jak będzie postrzegany przez Twoją rodzinę, znajomych, sąsiadów i wszystkich, którzy będą go mijać przechodząc lub przejeżdżając ulicą.

W ofercie Knauf znajdziesz prawie 800 różnych kolorów tynków strukturalnych. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, warto sprawdzić, jakie kolory i zestawienia barw najlepiej pasują do bryły Twojego domu, do innych elementów wykończenia np. dachu, stolarki, a także otoczenia w jakim się znajduje.

Wybieraj kolory i sprawdź, które najlepiej wyglądają na elewacji Twojego domu. Możesz dowolnie zmieniać kolory i zastawiać je ze sobą, aż do osiągnięcia najlepszego efektu. Masz tyle możliwości! Eksperymentuj baw się kolorami, łącz różne odcienie. Znajdź idealną kompozycję barw dzięki aplikacji Knauf i baw się dobrze! Wybieranie kolorów na pewno sprawi Ci dużo radości i satysfakcji.

WYBIERZ RODZAJ TYNKU

Aplikacja podpowie Ci, jaki rodzaj i ilość tynku kupić

Aplikacja to nie tylko wybór kolorów tynków. Program podpowie Ci, jaki rodzaj tynku wybrać w zależności od tego, gdzie stoi Twój dom, z czego jest zbudowany i jaki materiał zastosowano do ocieplenia. Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań. Następnie aplikacja obliczy, ile opakowań tynku potrzebujesz, a także wskaże najbliższy punkt sprzedaży.

ZAPISUJ PROJEKTY

To podsumowanie Twojej pracy z programem i gotowa lista zakupowa

Kończąc pracę w programie nie zapomnij zapisać swoich projektów. Aplikacja poprosi Cię o zapisanie na dysku dwóch plików:
projektu domu w formacie JPG – z możliwością ponownej edycji w programie
oraz kompletu informacji w formacie PDF – o wybranych kolorach, rodzaju tynku, potrzebnej ilości, z adresami punktów sprzedaży oraz numerami telefonów do Doradców Technicznych Knauf w Twoim regionie, którzy mogą udzielić Ci dodatkowych informacji.
Zapisane pliki możesz przekazać ekipie wykonawczej, która będzie tynkować Twój dom. Możesz też udać się z nimi do punktu sprzedaży, aby sfinalizować zakup produktów.

DZIEL SIĘ POMYSŁAMI Z BLISKIMI

Wspólnie zdecydujcie, jak będzie wyglądał Wasz dom

Przygotowałeś projekt, ale chcesz zapytać o zdanie swoich bliskich? Nic prostszego! Projekt elewacji z wybranymi kolorami możesz przesłać mailem swojemu mężowi, żonie, dzieciom lub nawet znajomym. A może oni również będą chcieli skorzystać z aplikacji?