Biblioteka Knauf BIM


Wersja do pobrania dla Autodesk Revit

 

 

 

Biblioteka Knauf BIM

Wersja do pobrania dla Autodesk Revit

 

2015-12-10

 

Projektuj cyfrowe modele budynków z systemami Knauf. BIM to nowa koncepcja projektowania i realizacji inwestycji, oparta na modelowaniu informacji o budynku (ang. Building Information Modeling). Na etapie projektowym praca w technologii BIM polega na stworzeniu cyfrowego modelu budynku wraz ze szczegółowym opisem jego parametrów i wytycznych do budowy. Informacje te są wykorzystywane i uzupełniane na kolejnych etapach realizacji inwestycji przez wszystkich uczestników procesu budowlanego, a po oddaniu do użytku przez zarządców nieruchomości.


Dzięki zastosowaniu technologii BIM w realizacji inwestycji wszystkie dane o budynku są zagregowane w jednym miejscu, co znacznie ułatwia kierowanie projektem, przyspiesza podejmowanie decyzji, pozwala zredukować błędy i opracować spójną dokumentację budowlaną.


Biblioteka Knauf BIM już dostępna
Wiodące programy do projektowania dla architektów wykorzystują już technologię BIM, dlatego zebraliśmy wszystkie informacje o naszych systemach i przygotowaliśmy bibliotekę BIM Knauf - Projektowanie przyszłości dla Autodesk Revit. Biblioteka zawiera komplet danych o ścianach szkieletowych Knauf: charakterystykę cieplno-wilgotnościową, akustyczną i parametry ochrony przeciwpożarowej.


Wszystkich architektów, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat projektowania w technologii BIM, zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu sprzedaży inwestycyjnej Knauf.


 
POBIERZ Bibliotekę Knauf BIM