Knauf Betokontakt w nowej odsłonie


Ulepszona receptura, nowe opakowanie

 

 

 

Knauf Betokontakt w nowej odsłonie

Ulepszona receptura, nowe opakowanie

 

2018-07-09

 

Knauf Betokontakt to znany i ceniony przez Fachowców w Europie od 50 lat grunt pod ręczne i maszynowe tynki gipsowecienkowarstwowe gipsowe masy szpachlowe, przed klejeniem płyt gipsowo kartonowych. Materiał przeznaczony jest do tworzenia warstwy sczepnej na trudnych, gładkich i niechłonnych podłożach, takich jak: elementy betonowe i żelbetowe, wykonane na budowie lub pełne, prefabrykowane stropy żelbetowe wewnątrz pomieszczeń.


Knauf Betokontakt w nowej odsłonie to udoskonalona receptura, która oprócz lepszej wydajności, łatwiejszej aplikacji, spełnia dodatkowo najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa zdrowia i ochrony środowiska naturalnego
Potwierdzeniem najwyższej jakości Knauf Betokontakt jest uzyskany produkt certyfikat EMICODE®EC1PLUS  – przyznawany materiałom budowlanym o najniższej zawartości związków lotnych. 

Oprócz ulepszonej receptury Knauf Betokontakt zyskał także nowoczesne, wzmocnione prostokątne opakowanie. Jego konstrukcja oraz dopasowana ergonomiczna rączka pozwala na wygodny i bezpieczny transport produktu. 

Knauf Betokontakt to gwarancja jakości potwierdzona 50-letnim doświadczeniem Fachowców. 

Kliknij po więcej informacji o Knauf Betokontakt