Knauf Extrafinish


Nowa gładź polimerowa

 

 

 

Knauf Extrafinish

Nowa gładź polimerowa

 

2015-07-30

 

Wprowadziliśmy do sprzedaży nową, wysokiej jakości gładź proszkową Knauf Extrafinish na bazie naturalnej mączki marmurowej z dodatkiem spoiwa polimerowego i środków modyfikujących. Dzięki temu gładź ma bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Gładź nie zawiera gipsu. Przeznaczona jest do finiszowego, idealnie gładkiego wykończenia powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest uniwersalna, może być stosowana na płytach gipsowo-kartonowych, jak również na stabilnych podłożach mineralnych, np. tynkach cementowo-wapiennych, tynkach gipsowych oraz podłożach żywicznych.


Gładź jest bardzo wygodna do nakładania

Knauf Extrafinish ma doskonały poślizg i łatwo się rozprowadza. Idealnie nadaje się do aplikowania maszynowego za pomocą agregatów szpachlarskich. Można od razu przygotować większą partię materiału i przechowywać gotową mieszankę do kilku dni.  W pierwszych dniach od nałożenia gładź jest łatwa do szlifowania, potem twardnieje, dzięki temu powierzchnia ścian i sufitów jest odporna na uszkodzenia.


Gładź Knauf Extrafinish jest sprzedawana w opakowaniach 25 kg i wyróżnia się atrakcyjną ceną w porównaniu do innych produktów opartych na tej samej technologii.