Knauf Hydro Flex


Folia w płynie w nowych opakowaniach

 

 

 

Knauf Hydro Flex

Folia w płynie w nowych opakowaniach

 

2016-01-20

 

Knauf Hydro Flex to gotowy produkt do wykonania hydroizolacji w łazienkach i innych pomieszczeniach wilgotnych. Wbrew obiegowej opinii, płytki ceramiczne nie gwarantują pełnej ochrony podłoża przed wilgocią. Chociaż same płytki nie przepuszczają wody, to fugi między nimi nie są w 100% wodoszczelne. Nawet przy bardzo dokładnym spoinowaniu, pomiędzy płytkami zostają mikroszczeliny, przez które przedostaje się wilgoć. To prosta droga do rozwoju grzybów i pleśni. Aby tego uniknąć, najlepiej zaizolować powierzchnię pod płytkami folią w płynie Knauf Hydro Flex. Folia tworzy wodoszczelną powłokę, która stanowi barierę dla wilgoci i zapobiega jej wnikaniu do podłoża.


Wygodna aplikacja
Wykonanie hydroizolacji folią w płynie Knauf Hydro Flex jest bardzo łatwe i co ważne - nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu to świetny produkt zarówno dla fachowców, jak i dla mniej wprawnych majsterkowiczów. Folia w płynie jest gotowa do użycia od razu po otwarciu. Można ją nanosić na podłoże za pomocą pędzla, wałka malarskiego lub szczotki.


Nowe opakowania - kup tyle, ile potrzebujesz
Folia w płynie może być stosowana zarówno w trakcie remontu niewielkiej łazienki, jak i przy budowie dużego obiektu biurowego, w którym zaplanowano kilkanaście pomieszczeń sanitarnych. Aby sprostać różnym potrzebom inwestorów, wprowadziliśmy nowe opakowania folii w płynie. Teraz Knauf Hydro Flex dostępna jest w opakowaniach o pojemności 2 kg, 5 kg, 15 kg oraz 25 kg.