Knauf sponsorem nowego programu „Dom Marzeń”


Na antenie stacji TVN

 

 

 

Knauf sponsorem nowego programu „Dom Marzeń”

Na antenie stacji TVN

 

2016-07-18

 

Knauf jest jednym ze sponsorów nowego programu TVN „Dom Marzeń”. Pomagamy spełnić marzenia uczestników o posiadaniu własnych czterech kątów, przekazując na budowę najwyższej jakości produkty: twardy tynk gipsowy Knauf MP 75 Diamant oraz kleje do glazury Knauf K2 Gres/Klinkier i Knauf K4 Elastyczny Plus.

W programie reality show „Dom Marzeń” bierze udział 10 par. Rywalizują o nagrodę główną - dom pod Warszawą, który muszą wcześniej wspólnie wybudować. Nie zabraknie wyzwań i wielkich emocji. Do finału dotrą tylko dwie najlepsze pary, a zwycięzców wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Nie tylko uczestnicy programu chcą mieć własny dom. Firma Knauf na co dzień wspiera wszystkich, którzy budują, remontują i urządzają. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i rozwiązań Knauf ich domy są komfortowe, funkcjonalne i zdrowe. Mamy nadzieje, że program będzie inspiracją dla inwestorów, którzy dopiero przymierzają się do budowy i szukają na rynku sprawdzonych produktów.

Zachęcamy do oglądania “Domu Marzeń” w każdą sobotę o godz. 20.00 na antenie stacji TVN. 

W najbliższym odcinku 23 lipca przed uczestnikami kolejne zadanie budowlane - tynkowanie z użyciem Knauf MP 75 Diamant. Jak sobie poradzą? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Raz jeszcze zapraszamy przed telewizory i do oglądania programu w internecie w serwisie Player.pl