Sucha zabudowa bez tajemnic

 

 

 

Sucha zabudowa

Bez tajemnic

 

2018-06-06

 

Sucha zabudowa to nowoczesne, lekkie konstrukcje budowlane, wykorzystywane do wykończenia wnętrz. Zazwyczaj składają się one ze stelaża z metalowych profili, elementów stabilizujących konstrukcję w postaci różnego rodzaju metalowych akcesoriów oraz okładziny z płyt g-k, których powierzchnię wykańcza się masami szpachlowymi i gładziami. W przypadku lekkich ścian działowych konstrukcję wypełnia się wełną mineralną. W systemach suchej zabudowy powstają również sufity podwieszane, suche podłogi, poddasza oraz inne lekkie zabudowy, które umożliwiają szybką aranżację przestrzeni oraz wyczarowanie wnętrz zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.


Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą publikację - katalog SUCHA ZABUDOWA BEZ TAJEMNIC w którym ujawniamy tajemnice konstrukcji suchej zabudowy. 


Jest do cenne źródło wiedzy oraz inspiracji zarówno dla domowych majsterkowiczów, jak i wykonawców, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę o tematykę z dziedziny suchej zabudowy. 


W publikacji znajduje się wiele cennych wskazówek oraz instrukcji dzięki, którym dowiedzą się Państwo, w jaki sposób poprawnie zabudować poddasze, wykonać suche tynki, postawić przed ściankę lub wolnostojącą ściankę działową, czy jak dobrać odpowiednie materiały, żeby poprawić komfort akustyczny w swoim domu i mieszkaniu.

Wszystkie informacje przedstawione są w sposób przystępny nawet dla mniej doświadczonego użytkownika. Przejrzysta struktura katalogu pozwala na szybkie zapoznanie się z danym materiałem, a gotowe listy produktów potrzebnych do wykonania danej konstrukcji, pozwolą na sprawne dokonanie zakupów.


Katalog SUCHA ZABUDOWA BEZ TAJEMNIC pobierzesz, klikając w link poniżej:


http://bit.ly/2sErP5k