Modna faktura na ścianie

 

Co sprawia, że tak modne nowoczesne, monochromatyczne wnętrza nie wydają się monotonne i nudne? Faktura materiałów użytych do aranżacji wnętrz. Ciekawy efekt można uzyskać za pomocą tynku Knauf MP 75 L-F Faktura, który wizualnie przypomina tynk cementowy.

 

 

KONIEC MONOTONII GŁADKICH ŚCIAN


Projektanci wnętrz nieustannie poszukują środków wyrazu, które nadadzą określonemu wnętrzu wyjątkowy rys i niepowtarzalny charakter. Wymagający inwestorzy przede wszystkim oczekują, żeby ich wnętrza były oryginalne. W praktyce oznacza to poszukiwanie materiałów, które otworzą nowe  możliwości w kreowaniu przestrzeni wizualnej wokół nas. Tynk Knauf MP 75 L-F Faktura to odpowiedź na potrzeby rynku. 


Coraz częściej zamiast gładkich ścian decydujemy się na wykonanie ścian fakturowanych, które podkreślą układ funkcjonalny i indywidualny charakter wnętrza. Jeżeli dodatkowo odpowiednio podkreślimy je światłem będą doskonałym tłem dla nowoczesnych przedmiotów wyposażenia wnętrza. Trzeba jednak pamiętać, by ściany i wszystkie elementy dekoracyjne były dobrze dopasowane i spójne ze sobą.
Struktura tynku Knauf MP 75 L-F FakturaWYBIERZ TYNK Z FAKTURĄ


Maszynowy tynk gipsowy  Knauf MP 75 L-F Faktura, dzięki zawartości kruszywa wapiennego pozwala uzyskać powierzchnie ścian o fakturze drobnego piasku. Z uwagi na swój skład posiada wszystkie zalety tynków gipsowych. Jest przyjazny dla środowiska człowieka, tworzy ciepły, przyjemny i zdrowy klimat wnętrz. Łatwo go położyć. Najlepiej agregatem tynkarskim. Technologia wykonania różni się od tradycyjnej tylko ostatnim etapem, który w tym przypadku polega na zacieraniu powierzchni tak, aby wydobyć drobnoziarnistą fakturę tynku.

ŚCIANA O STRUKTURZE DROBNEGO PIASKU


Tynk Knauf MP 75 L-F Faktura spośród innych rozwiązań dostępnych na rynku, wyróżnia się dużą uniwersalnością zastosowania. Otynkowane powierzchnie ścian można malować wielokrotnie na dowolny kolor, za każdym razem inny, nie niszcząc faktury. 


W odbiorze wnętrza istotną rolę odgrywa nie tylko rodzaj materiału wykończeniowego na ścianie i  jego struktura, ale także odpowiednio dobrany kolor. Przemalowanie ścian to najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza. Wybierając tynk fakturowany Knauf możemy zmieniać nasze pomieszczenia bez obaw, że stracimy oryginalną fakturę ścian. 


 

 

 

Zobacz, co kupić

 

Potrzebne produkty

 

 
Knauf MP 75 L-F Faktura
Maszynowy tynk gipsowy z fakturą