Nowy wymiar designu


Sufit podwieszany z Cleaneo Akustik

 

 

 

Nowy wymiar designu

Sufit podwieszany z Cleaneo Akustik

 

2018-12-07

 

Sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych szturmem weszły do polskich wnętrz. Projektanci oraz inwestorzy doceniają je za nieograniczone możliwości aranżacyjne i funkcjonalne – możliwość zamaskowania nierówności stropu, ukrycia instalacji, czy wyciszenia pomieszczenia. 

Zastosowanie jako okładziny sufitu podwieszanego specjalnych perforowanych płyt gipsowo-kartonowych Knauf Cleaneo Akustik otwiera nowe możliwości. Sufit podwieszany z Cleaneo Akustik dodatkowo redukuje pogłos (echo), poprawia akustykę wnętrz oraz pochłania zapachy i oczyszcza powietrze. 

Sufit podwieszany z płyt Cleaneo Akustik można zainstalować na całej powierzchni stropu lub w wybranej części pomieszczenia, w formie dekoracyjnej wyspy sufitowej. Ze względu na unikatowe właściwości płyty, sufity z Knauf Cleaneo Akustik są szczególnie polecane do zastosowania w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym w salonach połączonych z kuchnią

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej strony w naszym serwisie, poświęconej sufitom podwieszanym z płyt Cleaneo Akustik, na której pokazujemy jak design i funkcjonalność mogą iść w parze, wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów suchej zabudowy Knauf.