Spoinowanie płyt gk nigdy nie było tak łatwe


Automat do spoinowania połączeń płyt gk

 

 

 

Spoinowanie łączeń płyt gk

Nigdy nie było tak proste, jak teraz

 

2017-10-12

 

Spoinowanie połączeń płyt gk nigdy nie było tak proste, jak teraz!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowość w naszej ofercie - kompleksowy system do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, składający się z:SYSTEM SPOINOWANIA PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH


Profesjonalne urządzenie do precyzyjnego i szybkiego wypełniania połączeń płyt gipsowo-kartonowych. Produkt przeznaczony jest dla profesjonalnych Wykonawców systemów wykończeniowych, którzy chcą zyskać gwarancję precyzyjnie wykonanych połączeń oraz oszczędzić czas potrzebny do wykonania pracy. Produkt jest rekomendowany do użycia z gotową masą szpachlową Knauf Fill&Finish Light i wraz z nim oraz taśmą papierową tworzy system do spoinowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych. 


JAK TO DZIAŁA? 


Urządzenie do automatycznego spoinowania płyt gipsowo-kartonowych. Aplikując jednocześnie taśmę zbrojącą oraz masę szpachlową trzykrotnie skraca czas wykonania łączeń. Wymienna końcówka aplikatora daje możliwość wklejenia taśmy na połączenia płaskie oraz w narożach i skosach. Dzięki równomiernemu dozowaniu masy pod taśmą zbrojącą uzyskujemy estetyczny wygląd spoin oraz oszczędność masy szpachlowej.


Zainteresował Cię ten temat? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się więcej o spoinowaniu płyt gk za pomocą gotowej masy szpachlowej i automatu do spoinowania.