Filozofia Knauf


Czym się kierujemy?

FILOZOFIA KNAUF
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 
Grupa Knauf słynie z najwyższej jakości produktów, różnorodności oferty i kompleksowej obsługi. Te wartości stanowią podstawę naszej działalności. Tworzymy kompatybilne rozwiązania systemowe dla budownictwa, które są innowacyjne, energooszczędne, wydajne i wyróżniają się nowoczesnym designem.
INNOWACJE

 
W Knauf wierzymy, że tylko dzięki innowacjom można zmieniać świat na lepsze. Przez wiele lat naszej działalności wypracowaliśmy kulturę biznesową organizacji, która sprzyja innowacyjności. Nowoczesny sposób prowadzenia firmy, proste schematy podejmowania decyzji i otwartość na postęp technologiczny są napędem naszego rozwoju. Jako firma ciągle dążymy do doskonałości i zwiększenia efektywności we wszystkich obszarach naszej działalności.

Naszą ambicją jest tworzenie produktów, które umożliwiają skrócenie procesu budowlanego, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności pracy. Stale ulepszamy nasze materiały i szukamy nowych rozwiązań. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania.

Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań potrafimy sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynku materiałów budowlanych. W Knauf przewidujemy i znajdujemy rozwiązania problemów, zanim się one pojawią. Wyznaczamy nowe trendy dla całej branży. Jesteśmy liderem innowacji. Działając dzisiaj myślimy o przyszłości.
EDUKACJA

 
W Knauf wierzymy, że możemy być lepsi każdego dnia. Motywujemy naszych pracowników, aby stale rozwijali swoją wiedzę i podnosili kompetencje. Wiemy, że od ich umiejętności zależy przyszłość firmy.

Zdobytą wiedzą dzielimy się z innymi – z naszymi partnerami handlowymi, wykonawcami, architektami, inwestorami. Pomagamy im w realizacji projektów budowlanych – niezależnie od ich rodzaju i rozmiaru – zawsze w najlepszy możliwy sposób, angażując się w pomoc na każdym etapie.

Organizujemy szkolenia, prezentacje i uczestniczymy w targach branżowych. Chcemy być blisko naszych klientów. Wymiana wiedzy i doświadczeń motywuje nas do działania.
W ZGODZIE Z NATURĄ

 
Jako firma działająca globalnie, Grupa Knauf czuje naturalną odpowiedzialność za ludzi oraz środowisko w którym wszyscy żyjemy i z którego zasobów czerpiemy. To jeden z elementów naszej tożsamości – jak najlepiej wykorzystywać zasoby i chronić środowisko. Dla wspólnego dobra. Dla dobra następnych pokoleń.

Gips, który jest głównym budulcem naszych materiałów może być wielokrotnie poddawany recyklingowi, a jego wytwarzanie i składowanie nie niesie żadnych negatywnych skutków dla środowiska.

Tworzymy rozwiązania budowlane, które pozwalają budować ekologiczne obiekty – energooszczędne, przyjazne dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego.

Więcej informacji o Knauf
ZOBACZ TAKŻE
Globalny dostawca materiałów budowlanych
Grupa Knauf
Lider na lokalnym rynku
Knauf w Polsce
Wartości Knauf
Podstawa zrównoważonego rozwoju
Praca w Knauf
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?