Wartości Knauf


Podstawa zrównoważonego rozwoju

SOLIDNE PODSTAWY DZIAŁALNOŚCI
Grupa Knauf jako firma rodzinna ma bogate tradycje i silną podstawę: wartości firmowe. Jesteśmy przekonani, że etyka i moralność w prowadzeniu biznesu są szczególnie istotne, zwłaszcza w zglobalizowanym i bardzo dynamicznym świecie. Bez tych wartości nie moglibyśmy realizować naszych celów.

Doświadczenie nauczyło nas, że lojalność wobec klientów i pracowników jest bardzo ważna. Razem możemy więcej. Razem możemy wszystko.
 
Menschlichkeit
 

Grupę Knauf tworzą wspólnie nasi pracownicy i klienci. Działamy jako część jednej wielkiej rodziny. Ciężko pracujemy, by osiągać sukcesy. W codziennej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, rzetelnością i uczciwością.

 
Partnerstwo
 

Ufamy sobie nawzajem i wiemy, że zawsze możemy na sobie polegać. Jako zespół mocno się wspieramy i pomagamy sobie w każdej sytuacji. Cenimy niezawodność i lojalność.

 
Zaangażowanie
 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę i rozważamy skutki podejmowanych decyzji. Jesteśmy w pełni zaangażowani w dostarczanie rozwiązań i produktów najwyższej jakości. Dzielimy się wiedzą i wspólnie dążymy do realizacji naszych celów.

 
Przedsiębiorczość
 

Działamy pragmatycznie i jesteśmy zorientowani na osiąganie najlepszych wyników, wykorzystując wszystkie dostępne możliwości rozwoju. Dzięki przedsiębiorczości, z niewielkiej rodzinnej firmy powstał globalny koncern Knauf. Jesteśmy dumni z naszej historii. Chcemy się dalej rozwijać, dlatego inwestujemy w innowacyjne rozwiązania.

NASZA MISJA
Jesteśmy nie tylko producentem materiałów budowlanych. Zmieniamy i kształtujemy przestrzeń. Wspólnie z naszymi klientami budujemy lepszy świat wokół nas. To nasz cel i nasze codzienne wyzwanie. Żaden budynek nie powstanie tylko przy udziale jednego człowieka. Do sukcesu potrzeba zgranego zespołu. Co sprawia, że Knauf to Knauf? Knauf to ludzie.

Kluczową koncepcją w rozwoju naszej firmy jest partnerstwo – tworzenie prawdziwych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu z partnerami i klientami. Rozumiemy oczekiwania rynku i potrzeby naszych klientów. Ściśle z nimi współpracując, rozwijamy i udoskonalamy nasze produkty, tak by zmieniały na lepsze codzienne życie ludzi. Stosunki z naszymi partnerami opieramy na tworzeniu długofalowych relacji, nie tylko biznesowych, ale także personalnych. Jako firma zawsze trzymamy się jednej zasady – „my”  jest dla nas ważniejsze niż „ja”. Postrzegamy siebie jako partnera dla naszych klientów. Większość z nich jest z nami już od wielu lat. Nasze know-how, produkty, rozwiązania systemowe, kompleksowe doradztwo i wparcie w prowadzeniu inwestycji służą jednemu celowi: realizacji pomysłów klienta. Naszym zadaniem jest sprawić, by stały się rzeczywistością.
KODEKS POSTĘPOWANIA KNAUF

Rzetelność, wiarygodność i uczciwość mają zasadnicze znaczenie dla powodzenia naszej działalności.
 
GWARANCJA JAKOŚCI
Jako firma globalna, Grupa Knauf ma jasne i uczciwe warunki gwarancji. Mamy bogaty asortyment, opracowujemy i dostarczamy tylko produkty najwyższej jakości. Naszych partnerom i klientom gwarantujemy najlepszą obsługę  i pełne wsparcie ich działalności.

Przyjęte przez nas standardy zarządzania jakością wykraczają poza wymagania norm budowlanych i regulacje ustawowe. Gwarancja stałej jakości produktów i ciągłe dążenie do ich ulepszania to część naszych podstawowych celów i obowiązków. W naszych fabrykach wdrożyliśmy nowoczesne systemy kontroli jakości. Spełniamy wszystkie wymagania ujęte w standardzie DIN EN ISO 9001:2008. Poddajemy się także certyfikacji LGA InterCert. Nasze produkty i rozwiązania są kontrolowane podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych. Podsumowując: Knauf to jakość. Poprawiamy jakość i wyznaczamy nowe standardy dla całej branży.
Więcej informacji o Knauf
ZOBACZ TAKŻE
Globalny dostawca materiałów budowlanych
Grupa Knauf
Lider na lokalnym rynku
Knauf w Polsce
Filozofia Knauf
Czym się kierujemy?
Praca w Knauf
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?