Praca w Knauf


Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

PRACA W KNAUF
KNAUF TO LUDZIE

Pracownicy odgrywają  ważną rolę w sukcesie firmy Knauf. Ich działania, kompetencje i motywacja wynikają z realizacji wartości Knauf. Kierując się przedsiębiorczością, zaangażowaniem, partnerstwem i człowieczeństwem  możemy sprostać codziennym wyzwaniom. Indywidualne działania każdego pracownika składają się na wspólny sukces całego zespołu. To podstawa do dalszego rozwoju naszej firmy.

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Od pracowników oczekujemy  inicjatywy i chęci rozwoju. Doceniamy kreatywność, bo dzięki niej możemy odważnie patrzeć w przyszłość i z pasją angażować  się w rozwój naszych produktów. Pracownikom dajemy szansę na realizowanie własnych pomysłów. Doceniamy i nagradzamy ich wkład w rozwój firmy. Wierzymy, że dobrze wykonywana praca daje prawdziwą przyjemność i satysfakcję. Chcemy, żeby nasi pracownicy czuli się częścią rodziny Knauf.

ROZWIJAMY TALENTY

Dynamiczny rozwój branży w której działamy, wymaga ciągłego rozwijania kompetencji naszego zespołu.  Jako firma tworzymy optymalne warunki rozwoju zawodowego dla naszych pracowników. Oferujemy pracę pełną wyzwań i możliwość doskonalenia umiejętności pod okiem doświadczonych managerów, a także rozwój wewnątrz struktur firmy.

OFERTY PRACY
 
Oferty pracy w Knauf IT Service Center Katowice
Więcej informacji o Knauf
ZOBACZ TAKŻE
Globalny dostawca materiałów budowlanych
Grupa Knauf
Lider na lokalnym rynku
Knauf w Polsce
Wartości Knauf
Podstawa zrównoważonego rozwoju
Filozofia Knauf
Czym się kierujemy?