Tynk Deco Design Mika


Elewacje z charakterem

 

 

 

Tynk Deco Design Mika

Elewacje z charakterem

 

2022-10-14

 

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzamy naszą ofertę o nowy produkt – tynk elewacyjny Knauf Deco Design Mika. To wysokiej jakości tynk z żywicy silikonowo-akrylowej, w połączeniu z wyselekcjonowanymi kolorowymi kruszywami oraz naturalnymi płatkami miki, które subtelnie połyskują i odbijają światło.

Tynk występuje w 16 najczęściej wybieranych przez architektów i inwestorów kolorach –uniwersalnych szarościach, subtelnych beżach, ponadczasowych brązach oraz bieli i czerni. Dodatek srebrnych, złotych i perłowych drobinek sprawia, że jest to prestiżowy materiał wykończeniowy. 
 
Tynk Deco Design Mika doskonale prezentuje się zastosowany na całej elewacji. Można go też łączyć z innymi materiałami – standardowymi tynkami np. Knauf Conni, dodatkami drewna, kamienia, stali lub szkła. Nadaje elewacji nowoczesny charakter i unikatowy wygląd. Zawiera innowacyjny absorber promieniowania UV, który gwarantuje trwałość kolorów przez wiele lat. 

Tynk jest bardzo odporny na zabrudzenia oraz wykwity mikroorganizmów - porastanie grzybami i glonami. Dzięki zastosowaniu specjalnych środków hydrofobowych jest niskonasiąkliwy, nie wchłania wody. Nie pęka i jest odporny na szybko zmieniające się warunki atmosferyczne. 

Deco Design Mika ma postać gęstej masy gotowej do użycia, nie wymaga rozrabiania. Jest wygodny w nakładaniu, ma długi czas otwarty i łatwo się go obrabia. Jest dostarczany w 20 kg wiadrach.

Deco Design Mika to gwarancja spektakularnego efektu wizualnego oraz wysokiej jakości, trwała ochrona ocieplonej elewacji. 


Dowiedz się więcej >>> Deco Design Mika