ZRÓB TO SAM Z FIX + FINISH

W KAŻDYM DOMU TRZEBA CZASEM COŚ NAPRAWIĆ!
A DLACZEGO BY NIE ZROBIĆ TEGO SAMEMU?Wystarczy trochę chęci, smykałka do majsterkowania oraz odpowiedni produkt. Ostatnimi czasy trend „Zrób to sam” cieszy się dużym powodzeniem. Nie bez przyczyny. Naprawiając coś, własnymi rękami, nie dość, że likwidujemy problem, to jeszcze mamy ogromną frajdę z tego, że zrobiliśmy to sami.

Oczywiście najważniejszy jest efekt. Nie chcemy przecież fuszerki we własnym domu. Dlatego warto sięgnąć po profesjonalne materiały, najlepiej takie, które wykorzystują prawdziwi fachowcy. I tu z pomocą wszystkim majsterkowiczom oraz zapaleńcom, którzy wszystko lubią robić sami, przychodzą produkty z grupy „Zrób to sam Fix+Finish”.

Produkty proste w zastosowaniu, które umożliwiają szybkie przeprowadzenie naprawy we własnym zakresie w bardzo wielu przypadkach, kiedy ta naprawa jest konieczna. Wewnątrz lub na zewnątrz domu, kiedy trzeba coś wyczyścić lub odnowić.
Poznaj FIX + FINISH

ODNAWIANIE CZYSZCZENIE

SKUTECZNA POMOC W ODNAWIANIU I CZYSZCZENIU

Zabrudzone fugi wyglądają bardzo nieestetycznie. Jeżeli uporczywy brud wniknął mocno w fugi i nie można go usunąć za pomocą zwykłych środków czyszczących z pomocą przychodzi profesjonalny preparat FIX+FINISH Renowator do fug. Opracowana przez naszych ekspertów receptura gwarantuje, że w łatwy sposób odnowisz i wyczyścisz fugi.
Zastosowanie
DOWIEDZ SIĘ, DO JAKICH PRAC MOŻESZ UŻYĆ NASZYCH PRODUKTÓW
 • RENOWACJA FUG

RENOWACJA FUG

RENOWATOR DO FUG


Zobacz film


Produkt istnieje w trzech kolorach: Manhattan, biały, srebrno szary.

DZIURYNIERÓWNOŚCIPĘKNIĘCIA

ŁATWA I SKUTECZNA NAPRAWA ELEWACJI

Można powiedzieć, że elewacja to „twarz” każdego budynku. Najistotniejsze jest pierwsze wrażenie! Dlatego, jeśli zauważysz, że na Twoim budynku zaczynają pojawiać się pęknięcia, dziury, to powinieneś usunąć je tak szybko, jak to możliwe. Naprawiając tego typu uszkodzenia na wczesnym etapie, możesz uniknąć kosztownych napraw, które obejmą już fragmenty elewacji. Produkty z serii FIX+FINISH przeznaczone są do napraw na zewnątrz budynku i umożliwiają przeprowadzenie prac naprawczych elewacji wykonanych z różnych rodzajów materiałów. Produkty FIX+FINISH NAPRAWY NA ZEWNĄTRZ są praktyczne w użyciu, wydajne odporne na działanie warunków atmosferycznych. Używając tych produktów, będziesz mógł samodzielnie wykonywać prace naprawcze elewacji na poziomie wysokiej klasy fachowca.
PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW
 • PRODUKTY GOTOWE DO UŻYCIA Są to materiały dostępne w postaci tubki i gotowe do użycia bezpośrednio po otwarciu. Tubkę z masą przed otwarciem należy mocno ugniatać przez ok. jedną minutę.

 • MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO PRZYGOTOWANIA Materiały te należy przed zastosowaniem przygotować zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotowanie tych produktów nie zajmuje wiele czasu, poradzi sobie z nim nawet niedoświadczona osoba.

ZASTOSOWANIE
DOWIEDZ SIĘ, DO JAKICH PRAC MOŻESZ UŻYĆ NASZYCH PRODUKTÓW

Za pomocą produktów KNAUF FIX+FINISH NAPRAWY NA ZEWNĄTRZ wykonasz szereg prac naprawczych za zewnątrz Twojego budynku, obejmujących takie zastosowania jak:


 • WYPEŁNIANIE I WYGŁADZANIE PĘKNIĘĆ I DZIUR

 • SZPACHLOWANIE I WYGŁADZANIE większych uszkodzeń i nierówności

 • NAPRAWA USZKODZEŃ, TAKICH JAK DZIURY PĘKNIĘCIA O SZEROKOŚCI DO OK. 10 CM

SZPACHLOWANIE I WYGŁADZANIE WYPEŁNIANIE I WYGŁADZANIE NAPRAWA USZKODZEŃ

SZPACHLA NAPRAWCZA ZEWNĘTRZNA

CEMENT SZYBKOWIĄŻĄCY


Zobacz film


CEMENT BIAŁY


Zobacz film


MASA WYPEŁNIAJĄCA SZYBKOWIĄŻĄCA ZEWNĘTRZNA

MASA NAPRAWCZA Z WŁÓKNEM ZEWNĘTRZNA

DZIURY PĘKNIĘCIA

POZBĄDŹ SIĘ UBYTKÓW I PĘKNIĘĆ NA ŚCIANACH

Równie istotne, jak fasada budynku, jest jego wnętrze. Dlatego tak chętnie wracamy do naszych „czterech ścian”, żeby w przytulnych dla nas wnętrzach odpocząć po intensywnym dniu. Ten przyjemny dla nas klimat mogą popsuć wszelkiego rodzaju uszkodzenia na powierzchni ścian i sufitów. Uszkodzenia, obicia, czy dziury po kołkach mogą powstać podczas zmiany aranżacji pomieszczenia, przenoszenia mebli lub w trakcie dziecięcych zabaw. Z czasem na powierzchni tynku mogą pojawić się pęknięcia spowodowane pracą budynku. Dzięki produktom FIX+FINISH NAPRAWY WEWNĄTRZ możesz samodzielnie dokonać prostych napraw w swoim domu napraw. Równie profesjonalnie, jakby robił to prawdziwy fachowiec.

DOWIEDZ SIĘ, NA JAKICH POWIERZCHNIACH MOŻNA STOSOWAĆ NASZE PRODUKTY

Gładkie powierzchnie

Najczęściej spotykanymi gładkimi powierzchniami w naszych domach są wszelkiego rodzaju niechłonne podłoża do których należą: - gładki beton - powłoki malarskie (np. stworzone za pomocą farb epoksydowych, olejnych) - warstwy lakieru - glazura - posadzki bezspoinowe

Szorstkie powierzchnie

To szorstkich powierzchni zaliczają się wszelkiego rodzaju chłonne podłoża, takie jak: Mur, szorstki tynk, tynk wapienny, stary tynk, cement, beton komórkowy, gips.

Powierzchnie strukturalne

Powierzchnie strukturalne tworzą m.in. tapety do malowania (raufazy), strukturalne powłoki malarskie oraz tynki strukturalne.

Płyty gipsowo-kartonowe

Z płyt gipsowym mogą być wykonane suche tynki, ścianki działowe, przedścianki lub sufity podwieszane.

Spoiny między płytkami ceramicznymi

Spoiny wykonane z zapraw na bazie cementu między glazurowanymi, niechłonnymi płytkami, kafelkami, kamieniami mozaikowymi.

ZASTOSOWANIE

DOWIEDZ SIĘ, DO JAKICH PRAC MOŻESZ UŻYĆ NASZYCH PRODUKTÓW

W grupie produktów KNAUF FIX+FINISH NAPRAWY WEWNĄTRZ znajdziesz odpowiednie materiały do różnego rodzaju zastosowań:


 • Prace naprawcze obejmujące mniejsze lub większe pęknięcia i dziury

 • Szpachlowanie uszkodzonych i nierównych powierzchni

 • Naprawianie pęknięć i dziur w fugach, wypełnianie przebarwień i miejsc zużytych.

 • Montaż i prace związane naprawą i łączeniem

PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW

Produkty FIX+FINISH NAPRAWY WEWNĄTRZ dostępne są w dwóch postaciach:

 • PRODUKTY GOTOWE DO UŻYCIA Są to materiały dostępne w postaci tubki i gotowe do użycia bezpośrednio po otwarciu. Tubkę z masą przed otwarciem należy mocno ugniatać przez ok. jedną minutę.

 • MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO PRZYGOTOWANIA Materiały te należy przed zastosowaniem przygotować zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotowanie tych produktów nie zajmuje wiele czasu, poradzi sobie z nim nawet niedoświadczona osoba.

SZPACHLOWANIE NIERÓWNOŚCI NAPRAWA UBYTKÓW

GOTOWA MASA
WYKOŃCZENIOWA


Zobacz film


MASA NAPRAWCZA
WEWNĘTRZNA

MASA DO ZAPRAWEK MALARSKICH SZYBKOSCHNĄCA


Zobacz film


AKRYL MALARSKI


Zobacz film