OFERTA KNAUF DLA INWESTORÓW


Wykorzystaj nasze rozwiązania w swoim domu

LEPSZE I BARDZIEJ KOMFORTOWE ŻYCIE
Czy wiesz, że około 90% naszego życia spędzamy wewnątrz budynków? Od ich komfortu zależy nasze codzienne samopoczucie. Filozofia Knauf opiera się na tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla budownictwa, z myślą o ludziach i ich potrzebach, tak żeby żyło się lepiej i wygodniej.
 
BEZPIECZEŃSTWO I TRWAŁOŚĆ NA LATA
Jakość materiałów użytych do budowy domu lub remontu mieszkania decyduje o trwałości i bezpiecznej eksploatacji. Nasze produkty wyróżnia trwałość, innowacyjność rozwiązań oraz metody produkcji i materiały przyjazne dla środowiska naturalnego.DLA PROFESJONALISTÓW I DOMOWYCH MAJSTERKOWICZÓW
Trudno dziś przeprowadzić większe prace budowlane bez fachowej wiedzy i doświadczenia, dlatego nasze produkty kierujemy przede wszystkim do profesjonalnych wykonawców. Część prac remontowych można jednak z powodzeniem wykonać samodzielnie. W swojej ofercie mamy produkty uniwersalne, które mogą być wykorzystywane również przez domowych majsterkowiczów. Kładziemy nacisk na wygodę i łatwość pracy z materiałami, więc przy odrobinie chęci nawet amator poradzi sobie z postawieniem ścianki działowej z płyt gipsowo-kartonowych, zrobieniem sufitu podwieszanego, czy położeniem suchego jastrychu na wymagającej renowacji podłodze.