Oferta Knauf dla wykonawców


Dla wszystkich, którzy cenią jakość

KNAUF TO SYNONIM WYSOKIEJ JAKOŚCI
Knauf to rozpoznawalna i uznana na całym świecie marka. Bardzo dbamy o utrzymywanie stałej, najwyższej jakości naszych produktów. Wiemy, że od tego zależy komfort i ostateczny efekt Twojej pracy. Dysponujemy sprawnym systemem kontroli jakości, który opiera się na dobrze wyposażonych labolatoriach i fachowym personelu, który na bieżąco monitoruje proces produkcji i testuje wszystkie wyroby. Dzięki temu z naszych fabryk do sprzedaży trafiają jedynie materiały o potwierdzonej jakości, spełniające najwyższe standardy.
WSPÓLNIE BUDUJEMY SILNA MARKĘ

 
Zadowolenie Twoich klientów w dużej mierze zależy od jakości materiałów wykorzystanych do budowy lub remontu. Liczy się nie tylko estetyka, ale również trwałość i  wytrzymałość. Satysfakcja inwestora przekłada się bezpośrednio na pozytywną ocenę Twojej pracy i renomę na rynku. Rekomendujemy stosowanie pełnych rozwiązań systemowych Knauf. Każdy produkt jest przez nas testowany pod kątem współpracy z innymi elementami w systemie i tylko w takiej konfiguracji zachowuje optymalne parametry deklarowane w karcie technicznej.
DOCENIAMY TO, CO ROBISZ I CHCEMY CIĘ WSPIERAĆ
Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wykonawców. Organizujemy szkolenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem w branży. Nasi eksperci uczą jak pracować z produktami Knauf, ale również zdradzają tajniki zawodu i odpowiadają na pytania uczestników. Ukończenie szkolenia jest potwierdzone stosownym certyfikatem. Certyfikaty Knauf są pozytywnie odbierane przez pracodawców oraz managerów firm budowlanych i ułatwiają znalezienie pracy w zawodzie. Nasi eksperci uczestniczą w imprezach branżowych, targach budowlanych oraz spotkaniach organizowanych przez dystrybutorów.

Dla wykonawców, którzy pracują z Knauf’em uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, organizujemy również cykliczne konkursy.

ZAPEWNIAMY POMOC TECHNICZNĄ
Mamy rozbudowaną sieć przedstawicieli i profesjonalnych doradców Knauf, którzy pomagają w doborze materiałów na konkretną inwestycję, a w razie potrzeby chętnie służą pomocą, udzielając fachowych porad. Warto korzystać z ich wiedzy i doświadczenia.