NAJPIERW MASA, POTEM RZEŹBA!


Komplementarny system mas szpachlowych do płyt g-k

System mas szpachlowych

Najpierw masa, potem rzeźba! Po to, aby efekt zaskoczył niesamowitą gładkością i równością i trwałością powierzchni z płyt kartonowo-gipsowych, wykończonych za pomocą rozwiązania systemowego mas szpachlowych Knauf G-K Start i Knauf G-K Finish. System mas szpachlowych G-K Start i Knauf G-K Finish to w pełni komplementarne, idealnie dobrane do siebie receptury, które zapewniają wysoką jakość wykończenia oraz szybką i komfortową pracę.

KORZYŚCI DLA INWESTORA

DOSKONAŁY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Mimo doskonałej jakości, system mas szpachlowych G-K Start/G-K Finish oferowany jest w atrakcyjnej cenie, co pozwala zmniejszyć budżet inwestycji.

TRWAŁE, ŁĄCZENIA PŁYT

Wykonane za pomocą Knauf G-K Start spoiny charakteryzują się wyjątkową trwałością, bez ryzyka powstawania pęknięć.

GŁADKA I RÓWNA POWIERZCHNIA

Za pomocą mas szpachlowych można wykończyć powierzchnie płyt g-k w jakości do Q4, co gwarantuje uzyskanie powierzchni o najwyższej jakości.

KORZYŚCI DLA WYKONAWCY

DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI ROBOCZE

Masy G-K Start, G-K Finish charakteryzują się doskonałymi właściwościami roboczymi, dzięki którym praca z nimi przebiega w szybki, łatwy i komfortowy sposób.

TRWALE WYKOŃCZONE SPOINY (Masa G-K Start)

Wypełnione za pomocą masy G-K Start oraz taśmy zbrojącej spoiny charakteryzują wyjątkową trwałością oraz odpornością na spękania.

MASY IDEALNIE DOPASOWANE

Masy G-K Start i G-K Finish tworzą jedno, w pełni kompatybilne rozwiązanie systemowe, które gwarantuje maksymalną zgodność pod względem technologicznym. Przykładowo, spoiny wypełnione za pomocą G-K Start nie muszą być gruntowane przed położeniem G-K Finish.

ŁATWE SZLIFOWANIE (GK-Finish)

Gładź G-K Finish po wyschnięciu jest bardzo łatwa do szlifowania, co bezpośrednio wpływa na szybkość wykonywanych prac wykończeniowych.

 • Kolor zbliżony do koloru płyt g-k

  Co ułatwia malowanie farbą nawierzchniową

 • Łatwe szlifowania (GK-Finish)

  Dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskać gładką powierzchnie

 • Bardzo dobrze się miesza

  Brak występowania grudek podczas mieszania i dosypywania proszku

 • Trwałe spoiny (G-K Start)

  Bez ryzyka powstawania spękań

Dowiedz się więcej o produkcie