POD RĘKĄ KAŻDEJ ZŁOTEJ RĄCZKI


Tynk gipsowy do remontu Knauf Goldband

Tynk gipsowy do prac remontowych

Działa jak złoto, bo efekt, jaki za pomocą tynku gipsowego Knauf Goldband uzyskuje się jest bardzo cenny, zarówno dla Wykonawcy, jak i Inwestora. Goldband to uniwersalny tynk gipsowy, którego nie może zabraknąć podczas prac remontowych. Szerokie spektrum zastosowań sprawia, że za jego pomocą zakleimy wszelkie dziury w ścianach – nawet te głębokie na 5 cm, obrobimy glify przy nowych oknach i drzwiach, ale również wyrównamy ściany w swoim domu. Dzięki doskonałej recepturze praca z Goldbandem to sama przyjemność, łatwo się go rozrabia, nakłada i obrabia.

KORZYŚCI DLA INWESTORA

TWORZY PRZYJEMNY KLIMAT W POMIESZCZENIACH

GOLDBAND dzięki swoim właściwościom higroskopijnym pochłania wilgoć i tym samym reguluje wilgotność w pomieszczeniach, dzięki czemu jest ona ciągle na neutralnym poziomie. We wnętrzach w których zastosowano Goldband, panuje idealny klimat dla dobrego samopoczucia mieszkańców.

OSZCZĘDNOŚĆ MATERIAŁU

Goldband to tynk uniwersalny o szerokim spektrum zastosowania. Dzięki temu można za jego pomocą wykonać wiele różnych prac bez konieczności kupowania oddzielnego materiału do każdej czynności z osobna. A to oszczędność materiału, a w konsekwencji pieniędzy.

ŁATWY DO NAKŁADANIA I OBRÓBKI

Jeśli jesteś złotą rączką i od czasu do czasu zdarza Ci się wykonywać prace naprawcze w swoim domu, to tynk Goldband jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Doskonałe właściwości robocze sprawiają, że z Goldbandem poradzi sobie nie tylko fachowiec.

KORZYŚCI DLA WYKONAWCY

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNA ZAPRAWA TYNKARSKA

Za pomocą tynku Goldband można wykonać wiele prac remontowych. Jest to produkt wręcz przeznaczony do remontów. Zawsze tam, gdzie wiele się dzieje ze ścianami np. wymiana drzwi, okien, instalacji elektrycznych lub kanalizacyjnych, to najlepiej mieć przy sobie właśnie Goldband. Nigdy nie zawiedzie, szybko schnie i nadaje się do wielu napraw.

DOSKONALE WŁAŚCIWOŚCI ROBOCZE

Knauf Goldand można zastosować w każdym pomieszczeniu w domu – także w kuchni, łazience czy pralni, w których wilgotność powietrza nie przekracza 70%. To duża wygoda, bo nie trzeba kupować różnych rodzajów tynku i mieszać technologii.

MOŻLIWOŚĆ NAKŁADANIA GRUBOWARSTWOWEGO

Istotną cechą ręcznego tynku gipsowego Knauf Goldband jest możliwość nakładania go grubowarstwowo, dzięki czemu wykorzystywany jest do naprawiania nawet 4 cm ubytków. Dzieje się tam, gdyż dzięki specjalnie opracowanej w laboratoriach Knauf recepturze nie ma on tendencji do skurczu.

 • PLASTYCZNY

  DOBRZE SIĘ URABIA

 • LEKKI W OBÓRBCE

  ŁATWO SIĘ GO NAKŁADA

 • RĘCZNY

  BEZ POTRZEBY UŻYCIA AGREGATU

 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

  NADAJE SIĘ DO RÓŻNEGO TYPU PRAC REMONTOWYCH

 • TWORZY PRZYJEMNY KLIMAT

  REGULUJE WILGOTNOŚĆ W POMIESZCZENIU

 • MOŻLIWOŚĆ NAKŁADANIA DO 50 MM

  NAPRAWIANIE DUŻYCH UBYTKÓW

Dowiedz się więcej o produkcie