OJ, GDYBY TA PŁYTKA TAK… TRACH


Aktywne kleje żelowe K2 i K4

Aktywne kleje żelowe K2 i K4

Oj, gdyby ta płytka tak…trach?

Nie byłoby wtedy dobrze, ani dla płytek, ani dla obcasów, ani dla estetyki naszych wnętrz. Aby nie dopuścić do ziszczenia się „czarnego scenariusza” do przyklejenia płytek, należy wybrać odpowiednią zaprawę klejową – taką jak klej żelowy K2 lub K4. Kleje żelowe Knauf K2 i K4 mają dodatek aktywnego krzemianu żelującego, wyróżniają się doskonałą przyczepnością i nadają się do klejenia różnych rodzajów płytek od formatu S do XXL. Klej żelowy Knauf K4 klei płytki wielkoformatowe nawet powyżej 150 cm x 150 cm! Kleje żelowe Knauf doskonale radzą sobie z klejeniem płytek nawet na trudnych podłożach: na ogrzewaniu podłogowym i ściennym, płytach OSB, balkonach i tarasach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że płytki nigdy nie odpadną.

KORZYŚCI DLA INWESTORA

TRWALE PRZYKLEJONE PŁYTKI

Opracowana w labolatoriach Knauf receptura aktywnych klejów żelowych Knauf K2 i K4 jest gwarancją trwałości zamocowanej za ich pomocą okładziny. Doskonałe parametry techniczne klejów sprawiają, że trwale łączą płytki z podłożem, nawet tym najbardziej wymagającym.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Aktywne kleje żelowe Knauf K2 oraz Knauf K4 doskonale sprawdzają się do mocowania płytek różnych wielkości – zarówno małych, jak i dużych formatów, na ścianach i podłogach. To wysokospecjalistyczne zaprawy do zadań specjalnych. Mają szerokie spektrum zastosowania, dzięki temu nie trzeba kupować kilku rodzajów kleju, aby ułożyć płytki w całym domu lub mieszkaniu.

KORZYŚCI DLA WYKONAWCY

DODATEK AKTYWNEGO KRZEMIANU ŻELUJĄCEGO

Kleje żelowe Knauf K2i K4 zawierają dodatek aktywnego krzemianu żelującego, który pozwala na przygotowanie zaprawy w 3 konsystencjach: podstawowej, półpłynnej i płynnej. Bez względu na konsystencję, kleje żelowe zachowują swoje parametry: przyczepność oraz odkształcalność (dotyczy K4). Praca z klejami to czysta przyjemność - są bardzo łatwe w przygotowaniu i nakładaniu. Co ważne, kleją nawet najbardziej wymagające gatunki i rodzaje płytek w rozmiarze XXL.

ZADOWOLONY INWESTOR

Kleje żelowe Knauf K2 i K4 gwarantują trwałe i bezpieczne użytkowanie przyklejonych okładzin na lata, co przekłada się na zadowolenie klientów. A zadowolony klient to przecież najlepsza rekomendacja dla Wykonawcy.

 • Komfort pracy

  Kleje są „plastyczne”, lekko się rozprowadzają, nie „ciągną się” za grzebieniem

 • Równomiernie wiązanie bez skurczu

  Przyklejone płytki „nie siadają” w kleju i następnego dnia można kontynuować pracę bez ryzyka utraty poziomu

 • Na wymagające podłoża

  Ogrzewanie podłogowe i ścienne, płyty OSB, balkony i tarasy

 • Zaawansowana technologia żelowa

  Z dodatkiem wysokiej jakości aktywnego krzemianu żelującego

 • 2x wyższa przyczepność

  W porównaniu do wymagań normowych dla klejów klasy C2

Dowiedz się więcej o kleju K2 Żelowy        Dowiedz się więcej o kleju K4 Żelowy