JAK JUŻ ZŁAPIE, TO NIE PUŚCI!


Super mocny klej do płyt gipsowych

Super mocny klej do płyt gipsowych

Jak już złapie, to nie puści! Tak właśnie działa nasz klej do płyt gipsowo-kartonowych Knauf Perflix T. I właśnie dlatego, płyty g-k, które przykleisz do ściany, pozostaną na swoim miejscu przez wiele lat. Klej do płyt gipsowych Knauf Perflix T to wyjątkowy produkt, bo przeznaczony jest do wyjątkowych zadań. Za jego pomocą można przykleić płyty gipsowo-kartonowe do krzywych ścian, tworząc tzw. suche tynki – czyli najszybszy i najprostszy sposób na wyrównanie powierzchni w remontowanych domach. Rozwiązanie wprost idealne to tych Inwestorów, którzy mają potrzebę szybkiej realizacji prac remontowych.

KORZYŚCI DLA INWESTORA

TRWAŁOŚĆ WYKONANIA ZAPEWNIA SUPERMOCNA RECEPTURA KLEJU

Knauf Perflix T to bardzo mocny klej do płyt gipsowych. Receptura kleju zapewnia jego doskonałą przyczepność zarówno do podłoża, jak i do powierzchni płyt. Płyty przyklejone za pomocą kleju Perflix T uzyskują trwałe zespolenie z podłożem.

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA REMONTU

Dzięki klejowi Klej Perflix T i płytom gipsowo-kartonowym można bardzo szybko wyrównać stare i krzywe ściany w domu, tworząc tzw. suche tynki. Ta metoda polecana jest tym inwestorom, którym zależy na krótkim czasie realizacji.

KORZYŚCI DLA WYKONAWCY

DOSKONALE WŁAŚCIWOŚCI ROBOCZE

Praca z klejem Perflix T to czysta przyjemność. Po rozrobieniu zaprawa przybiera konsystencję pasty o doskonałej przyczepności. Narzucony na ścianę w formie placków pozostaje na swoim miejscu, co wpływa na jakość wykonywanej pracy.

MOŻLIWOŚĆ KORYGOWANIA UŁOŻENIA PŁYT

Optymalny czas wiązania kleju Perflix T pozwala na dokonywanie korekt bezpośrednio po przyklejeniu płyt do podłoża. Takie poprawki można wykonać przez około 10 minut od momentu przyklejenia płyt.

ŁATWY W PRZYGOTOWANIU

Dzięki wyjątkowej strukturze klej Knauf Perflix T charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zarobowymi. Podczas rozrabiania jest łatwy do mieszania, dzięki czemu można za jednym razem rozrobić cały worek.

 • Produkt łatwy do mieszania

  Jednocześnie można rozrobić cały worek kleju, co przyspiesza pracę

 • Optymalny czas roboczy

  Możliwość wykonania korekty ułożenia płyt do 10 minut od ich przyklejenia

 • Super mocna receptura

  Klej Perflix T to super mocna receptura, która gwarantuje trwałe przyklejenie płyt do ściany

 • Wysoka wydajność

  Jeden worek pozwala na przyklejenie płyt na powierzchni aż 7 m2.

Dowiedz się więcej o produkcie