Oferta Knauf dla partnerów handlowych


Warto z nami współpracować

SILNA MARKA I SZEROKIE PORTFOLIO PRODUKTOWE
Marka Knauf jest pozycjonowana w kategorii produktów premium, które wyróżnia wysoka jakość. Utrzymywanie stałej, powtarzalnej jakości produktów to nasz priorytet. Jako lider na rynku materiałów budowlanych, Knauf wciąż stawia na rozwój, wprowadzając na rynek nowe, technologicznie bardziej zaawansowane produkty. Knauf nie tylko realizuje potrzeby rynku, ale kształtuje je i wyznacza nowe kierunki rozwoju branży. Innowacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, akustyki oraz ekologii to główne cele, które sobie stawiamy, by tworzyć produkty, które jeszcze lepiej odpowiedzą na oczekiwania inwestorów i zapotrzebowanie rynku.Bezpieczeństwo
przeciwpożaroweKomfort
akustycznyZdrowie
i ekologiaNowoczesny
design
OFERTA DOPASOWANA DO POTRZEB
Dla każdego z naszych Partnerów przygotowujemy indywidualną ofertę, odpowiednio skalkulowaną, dopasowaną do potrzeb i wymagań lokalnego rynku. Mamy rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych i doradców we wszystkich regionach Polski. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalną opiekę sprzedażową i dbają o dobry przebieg wzajemnej współpracy.
 
WYGODNA i szybka realizacja dostaw
Strategia naszej firmy opiera się na połączeniu szerokiego asortymentu z konkurencyjnymi warunkami dostaw oraz krótkim terminem realizacji zamówień. Staramy się, aby proces sprzedażowy był maksymalnie uproszczony i wygodny, dlatego kilka lat temu, jako pierwsi w branży, udostępniliśmy platformę internetową do składania zamówień. Ponadto mamy bardzo dobrze zorganizowaną logistykę – wszystkie dostawy realizujemy szybko i terminowo. Zamówienia można monitorować w dedykowanym systemie internetowym.

wsparcie twojej działalności

Naszym partnerom handlowym oferujemy pomoc w przygotowaniu prezentacji, spotkań z wykonawcami, szkoleń i innych wydarzeń związanych z prowadzeniem działalności. Służymy wsparciem marketingowym - dostarczamy materiały POS, gadżety reklamowe, organizujemy promocje i konkursy. Zależy nam na długofalowej współpracy, która opiera się na wzajemnym zaufaniu. Knauf ceni partnerstwo – to jedna z naszych nadrzędnych wartości firmowych, której jesteśmy wierni od momentu rozpoczęcia działalności.