Diamant – maszynowy twardy tynk gipsowy dla wymagających inwestorów

Tynk maszynowy Knauf MP 75 DiamantTynk maszynowy Knauf MP 75 Diamant to opracowana w laboratoriach Knauf specjalna zaprawa tynkarska na bazie gipsu o zwiększonej twardości oraz wytrzymałości na ściskanie.
Knauf MP 75 Diamant to pierwszy wprowadzony na rynek twardy tynk gipsowy, który dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom stał się synonimem twardej, a zarazem tworzącej zdrowy klimat w pomieszczeniach powierzchni. Tynk gipsowy Knauf MP 75 Diamant od momentu swojej premiery rynkowej cieszy się niesłabnącym uznaniem Inwestorów, gdyż łączy w sobie wytrzymałość tynków cementowo-wapiennych z wyróżniającą tynki gipsowe właściwością do regulacji poziomu wilgoci w pomieszczeniach.

POWIERZCHNIE ODPORNE NA KREATYWNOŚĆ NAJMŁODSZYCH

Opracowana w laboratoriach Knauf, innowacyjna receptura tynku MP75 Diamant, sprawia, że tynk ten jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki czemu powierzchnie nim pokryte o wiele trudniej zepsuć, np. podczas kreatywnych zabaw naszych najmłodszych domowników. To dzięki tej właściwości, tynk gipsowy Knauf Diamant bardzo często jest wybierany właśnie przez rodziny z dziećmi.

ŚCIANY, KTÓRE TWORZĄ ZDROWY KLIMAT

Wybierz tynk gipsowy Knauf MP 75 Diamant, jeśli chcesz mieszkać w przytulnym i zdrowym wnętrzu, w którym powierzchnie ścian i sufitów same będą chłonąć wilgoć z otoczenia, kiedy zrobi się jej nadmiar, a oddawać ją gdy, edy powietrze staje się suche. To m.in. dzięki swoim higroskopijnym właściwościom tynki gipsowe zyskały tak wielką popularność wśród inwestorów, którzy do swoich wnętrz wybierają właśnie ten rodzaj tynków.

TYNK ODPOWIEDNI DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA. ŁAZIENKI I KUCHNI RÓWIEŻ

Twardy tynk gipsowy Knauf MP 75 Diamant można z powodzeniem stosować w każdym ogrzewanym w zimie pomieszczeniu – także w domowej łazience, czy kuchni w których wilgotność powietrza nie przekracza 70%, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

IDEALNY DLA MIŁOŚNIKÓW GŁADKICH ŚCIAN

Tynk Knauf MP 75 Diamant oprócz tego, że jest odporny na uszkodzenia i tworzy we wnętrzach zdrowy i przyjemny klimat, to cechuje się ponadto gładką powierzchnią. W przeciwieństwie do tynków cementowo-wapiennych o ziarnistej i chropowatej fakturze, tynk gipsowy Knauf Diamant, jest gładki. Dodatkowo, jak każdy inny tynk gipsowy, nie kurczy się podczas wysychania. Z tego powodu na jego powierzchni nie pojawi się powstająca na skutek powstających naprężeń mikrostruktura pęknięć.

 • WYSOKA TWARDOŚĆ

  Dzięki czemu tynk jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie

 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

  Nadaje się do wszelkiego typu pomieszczeń

 • TWORZY PRZYJEMNY KLIMAT W DOMU

  Reguluje wilgotność w pomieszczeniu

 • MASZYNOWY

  Szybka realizacja inwestycji przy użyciu agregatu

 • MOŻLIWOŚĆ NAKŁADANIA DO 50 MM

  Tynkowanie większych ubytków w ścianie

Przejdź to szczegółowej karty produktu