AQUAPANEL - Kreuj przestrzeń bez żadnych ograniczeń


Opis zalet i możliwości systemów AQUAPANEL

TWÓRZ PRZESTRZEŃ ZA POMOCĄ ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH KNAUF

 
Twórz przestrzeń dla kreatywności, wszechstronności i energooszczędności. Ściany zewnętrzne Knauf w technologii AQUAPANEL pozwalają uzyskać więcej przestrzeni we wnętrzach każdego budynku.
ŚCIANY ZEWNĘTRZNE KNAUF
System ścian zewnętrznych Knauf w technologii AQUAPANEL® to materiał budowlany nowej generacji, który można wykorzystać do tworzenia wytrzymałych i trwałych budowli o zaletach niemożliwych do uzyskania przy pomocy konwencjonalnych materiałów budowlanych.
ROZWIĄZANIA KNAUF DO POMIESZCZEŃ MOKRYCH I WILGOTNYCH
Rozwiązania Knauf do pomieszczeń mokrych i wilgotnych w technologii AQUAPANEL® stanowią przyszłość wewnętrznych instalacji ściennych. Systemy ścienne z użyciem tej technologii zostały zaprojektowane ...
ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE KNAUF
Rozwiązania podłogowe Knauf w technologii AQUAPANEL® zapewnią każdemu projektowi solidne i trwałe podstawy. Niezależnie od intensywności użytkowania pomieszczeń mamy rozwiązanie, które wystarczy na długo i jest łatwe do zamontowania.
ROZWIĄZANIA SUFITOWE KNAUF
Daj przestrzeń do kreatywności i uczyń nawet najbardziej ambitne projekty rzeczywistością za pomocą rozwiązań sufitowych Knauf z technologią AQUAPANEL® - kompletny system łączący najnowocześniejsze technologie z innowacyjnymi konstrukcjami nośnymi.