NIEZAWODNE PRODUKTY DO KAŻDEGO REMONTU


Poznaj złotą 7 Knauf

REMONT TO WYZWANIE. Z KNAUF DASZ RADĘ!

Remont jest dla każdego nie lada wyzwaniem. Wszystko wydaje się proste do czasu, aż się za to nie zabierzemy. Trzeba w krótkim czasie podjąć bardzo dużo decyzji, zaplanować wydatki, przygotować projekt, wybrać odpowiednie materiały, zatrudnić ekipę wykonawczą… Uff, lista spraw zaczyna się piętrzyć i wydaje się nie mieć końca!

Remont nie taki straszny, jak o nim mówią

Nieważne, czy mały remoncik czy remont generalny - zawsze mamy duże oczekiwania względem ostatecznego efektu. Nie warto ryzykować, że coś pójdzie nie tak i na końcu remontowych zmagań spotka nas rozczarowanie. Podstawą jest wybór sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów i profesjonalnego wykonawcy, który zrobi z nich użytek.

Poznaj niezawodny przepis na remontowy sukces

DOBRE MATERIAŁY

Na materiałach budowlanych nie warto oszczędzać. Niewielka oszczędność finansowa może nas kosztować dużo straconego czasu i nerwów.

PROFESJONALNY WYKONAWCA

Niedokładne wykonanie prac budowlanych może skutkować koniecznością poprawek i dodatkowymi kosztami. Nie warto ryzykować.

ZADOWOLONY INWESTOR

Nic tak nie cieszy jak koniec remontu i efekt, który odpowiada naszym marzeniom i wyobrażeniom o pięknym wnętrzu.

ZŁOTA 7 KNAUF. NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Na podstawie wielu godzin rozmów i niezliczonych spotkań z inwestorami oraz wykonawcami wytypowaliśmy siedem produktów, które odpowiadają na najważniejsze i najpopularniejsze potrzeby budujących i remontujących swoje domy oraz mieszkania. To nasza złota siódemka, produkty najlepsze z najlepszych, które gwarantują osiągnięcie doskonałego efektu. To produkty niezastąpione zarówno w rękach majsterkowicza, jak i profesjonalnego wykonawcy.

Odpowiedź na potrzeby inwestorów i wykonawców

Inwestorzy, którzy budują i remontują swoje domy oraz mieszkania oczekują od materiałów budowlanych przede wszystkim estetyki oraz trwałości. Dla wykonawców, którzy przeprowadzają prace, ważny jest komfort pracy, łatwość obróbki materiałów i gwarancja wysokiej jakości. Materiały budowlane Knauf odpowiadają zarówno na potrzeby inwestorów, jak i wykonawców.

ESTETYKA

TRWAŁOŚĆ

KOMFORT PRACY

I BAM W ŚCIANĘ!
Twardy tynk gipsowy Knauf Diamant

POTRZEBA INWESTORA

Buduję nowy dom. Potrzebuję tynku wewnętrznego, który będzie odporny na uderzenia, obicia i uszkodzenia, tak by ściany wyglądały nieskazitelnie przez długi czas.


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Polecam twardy tynk gipsowy Knauf Diamant – wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

MERC WŚRÓD MAS WYKOŃCZENIOWYCH
Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish

POTRZEBA INWESTORA

Chcę mieć idealnie gładkie ściany po otynkowaniu, perfekcyjnie przygotowane pod malowanie różnymi kolorami farb.


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Ściany i sufity wygładzę masą szpachlową Knauf Super Finish, która pozwala uzyskać bardzo gładką powierzchnię, stanowi doskonałą powłokę do malowania wszystkimi rodzajami farb.

POD RĘKĄ KAŻDEJ ZŁOTEJ RĄCZKI
Tynk gipsowy do remontu Knauf Goldband

POTRZEBA INWESTORA

Chcę kompleksowo wyremontować mieszkanie – trzeba naprawić ubytki i spękania na ścianach, wymienić instalacje, okna i drzwi.


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Wykorzystam uniwersalny tynk remontowy Knauf Goldband - do tynkowania ścian, obróbki okien i wypełniania ubytków.

JAK JUŻ ZŁAPIE, TO NIE PUŚCI
Super mocny klej do płyt g-k Knauf Perlfix T

POTRZEBA INWESTORA

Chcę wyrównać stare, krzywe ściany w swoim mieszkaniu. Czy w ogóle można z nimi coś zrobić?


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

W tym przypadku świetnie sprawdzą się tzw. suche tynki, czyli płyty gipsowo-kartonowe przyklejone do ściany super mocnym klejem Knauf Perlfix T.

NAJPIERW MASA, POTEM RZEŹBA
Masy szpachlowe do płyt g-k GK Start i GK Finish

POTRZEBA INWESTORA

Chcę wykończyć poddasze w systemie suchej zabudowy, ale nie chcę się martwić, że w przyszłości pojawią się pęknięcia.


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Użyję duetu mas szpachlowych GK Start i GK Finish, które gwarantują trwałe połączenia płyt i gładką powierzchnię, a do tego są w dobrej cenie.

WODA – UWIELBIAMY WODĘ
Folia w płynie Knauf Hydro Flex

POTRZEBA INWESTORA

Chcę wykończyć łazienkę płytkami, ale mam obawy, że z czasem i tak pojawi się w niej pleśń. Czy można się przed nią zabezpieczyć?


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Na podłodze i pod płytkami w tak zwanych „strefach mokrych” zastosuję folię w płynie Knauf Hydro Flex, która zabezpiecza przed powstawaniem wykwitów pleśni i grzybów.

OJ, GDYBY TA PŁYTKA TAK… TRACH
Aktywne kleje żelowe K2 i K4

POTRZEBA INWESTORA

Urządzam łazienkę. Wybrałam modne, duże płytki gresowe 60 x 120 cm. Chcę żeby były idealnie ułożone, trwale i solidnie przyklejone.


ROZWIĄZANIE WYKONAWCY

Przykleję płytki aktywnym klejem żelowym K4, który jest dedykowany szczególnie do płytek wielkoformatowych. Gwarantuje trwale przyklejoną okładzinę na lata!